info@drhamami.com

تهران، میدان ونک، کوچه والی نژاد، پلاک ۳۲، طبقه ۵

جراحی ترمیمی چشم

جراحی های ترمیمی چشم اغلب با هدف اصلاح و روتوش مشکلاتی که از یک جراحی زیبایی چشم یا تروما به جای مانده است؛ انجام می شود. چنانچه با انجام جراحی های زیبایی دچار بروز مشکلاتی در چشم یا پلک خود شده اید؛ جراح طی یک جراحی ترمیمی اقدام به اصلاح و ترمیم آن می کند. در بسیاری از مواقع فرد بعد از انجام عمل های زیبایی روی چشم، به نتیجه دلخواه خود دست پیدا نمی کند. لذا جراح با انجام جراحی های ترمیمی چشم، اقدام به اصلاح تغییرات انجام شده در عمل های قبلی می پردازد.

اصلاح عوارض ناشی از جراحی های زیبایی پلک و صورت

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از زنان و آقایان خواستار زیبایی چهره و جوان ماندن آن هستند؛ در قدم اول اقدام به انجام عمل هایی می کنند باعث از بین رفتن چین و چروک و خطوط اطراف چشم و پیشانی شود. بلفاروپلاستی پلک بالا، بلفاروپلاستی پلک پایین، لیفت ابرو، لیفت پیشانی و…از جمله عمل هایی است که توسط متخصص چشم و جراح پلاستیک برای جوانسازی صورت و همچنین بهبود میدان دید بیمار انجام می شود.

جراحی های ترمیمی پلک

جراحی های ترمیمی پلک

اکتروپیون و انتروپیون از دیگر مشکلاتی هستند که ممکن است به دلیل عمل بلفاروپلاستی اتفاق بیفتد. البته این عارضه در بزرگسالان شایع است و ممکن است فرد به دلایل دیگری مانند سرطان پلک، فلج شدن عصب های صورت، ایکتیوز لایه ای و…به این وضعیت ها دچار شود.

اصلاح باز ماندن چشم

فلج عصب هفت صورت که به دلیل عواملی مانند دیابت، مصرف سم، بالا بودن فشار خون، بیماری ام اس، عفونت های باکتریایی، بیماری های خود ایمنی و…اتفاق می افتد؛ در مواردی باعث باز ماندن مداوم چشم می شود.

جراحی اصلاح باز ماندن چشم
جراحی اصلاح باز ماندن چشم

بازسازی پارگی ها و آسیب های پلک ناشی از تروما

از آنجایی که پلک ها وظیفه محافظت از چشم ها را برعهده دارند؛ ممکن است به دلیل تروما در معرض خطرات زیادی قرار بگیرند. منظور از تروما هرگونه ضربه، جراحت، صدمه و آسیبی است که به دلیل عوامل بیرونی یا خارجی اتفاق می افتد. پلک انسان در اثر انواع تروما ممکن است دچار مشکلاتی چون پارگی و خراشیدگی شود. در جراحی بازسازی پارگی ها و آسیب دیدگی های پلک ناشی از تروما، جراح بافت کنده شده از پلک را بعد از نزدیک کردن آن به میبوبین و مژه، با استفاده از نخ های مخصوصی به نام سیلک گره می زند.