info@drhamami.com

تهران، میدان ونک، کوچه والی نژاد، پلاک ۳۲، طبقه ۵

جراحی زیبایی صورت

چند سالی است که توجه مردم به زیبایی صورت بیشتر شده است؛ به طوری که اغلب آن ها تلاش می کنند تا با کمک انواع جراحی های زیبایی صورت، تغییرات مثبتی را در چهره خود ایجاد کنند و از نواقص آن بکاهند. جراحی های مرتبط با زیبایی صورت بسیار متنوع هستند و با اهداف مختلفی انجام می شوند؛ اما هدف ما در این محتوا، بررسی انواع جراحی هایی است که به زیبایی هرچه بیشتر چشم ها، پلک، ابرو و همچنین پیشانی کمک می کنند.

جراحی بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی (Blepharoplasty) یا جراحی زیبایی پلک، یک متد درمانی و زیبایی موثر برای اصلاح نواقص یا مشکلات پلک است. این جراحی زیبایی به دلیل تاثیر چشمگیر و قابل توجهی که روی شادابی چشم ها و جوانسازی چهره دارد، چند سالی است که مورد توجه بسیار از خانم ها و آقایان قرار گرفته است.

روش انجام لیفت اندوسکوپیک ابرو

جراحی لیفت ابرو

جراحی لیفت ابرو از دیگر انواع جراحی های زیبایی صورت است؛ که تغییرات قابل توجهی روی چهره فرد ایجاد می کند. ابروها نقش چشمگیری در میزان خستگی، جدیت، شادابی و عصبانیت چهره شما دارند؛ به همین دلیل افراد زیادی علاقه‌مند به انجام این عمل زیبایی هستند.

جراحی پتوز یا افتادگی پلک

درمان افتادگی پلک یا پتوز یکی از راه هایی است که اغلب آقایان و خانم برای بازگرداندن زیبایی به چهره خود و همچنین رفع محدودیت دیدشان انجام می دهند. متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل بالا رفتن سن، ابتلا به برخی از بیماری ها، ژنتیک و…دچار افتادگی پلک یا پتوز می شوند. 

جراحی پتوز یا عمل افتادگی پلک

جراحی برداشتن توده های پلکی

پلک چشم از مکان های نسبتاً شایع برای رشد انواع توده های بدخیم و خوش خیم است. تومورهای بدخیم و خوش خیم پلک در مراحل اولیه رشد نشانه خاصی ندارند؛ اما بعد از مدتی باعث برجستگی پلک می شوند و زیبایی صورت را تحت تاثیر قرار می دهند.