info@drhamami.com

تهران، میدان ونک، کوچه والی نژاد، پلاک ۳۲، طبقه ۵

جراح پلک تهران کیست و چه مشخصاتی دارد؟

جراح پلک تهران

فهرست مطالب

چشم ها و پوست اطراف آن از نواحی تاثیرگذار در زیبایی چهره انسان هستند. چنانچه به هر دلیلی نواحی اطراف چشم و پلک ها زیبایی طبیعی خود را از دست بدهند و حالت مناسبی نداشته باشند؛ علاوه بر زیبایی چهره، بلکه بینایی چشم را تحت الشعاع قرار می دهند. در حال حاضر پزشکان و متخصصان چشم با متدهای درمانی کم تهاجم اما موثر، اقدام به رفع مشکلات و عارضه های چشم و نواحی اطراف آن می کنند. افتادگی پلک، پف پلک و بیماری های مادرزادی پلک چشم، از جمله عارضه هایی هستند که توسط جراح پلک تهران قابل درمان هستند؛ اما برای انجام جراحی های چشم و نواحی اطراف آن، لازم است تا از یک متخصص یا جراح توانمند کمک گرفته شود. لذا در این مطلب پزشکی به بررسی نکات انتخاب بهترین جراح پلک تهران و معرفی یکی از باتجربه ترین جراحان زیبایی پلک می پردازیم.

 

جراحی پلک چیست و به چه منظور انجام می شود؟

جراحی پلک که در حال حاضر با نام جراحی بلفاروپلاستی در دنیا شناخته می شود؛ یک متد درمانی و زیبایی کم تهاجم برای اصلاح مشکلات پلک چشم است. جراحی بلفاروپلاستی با هدف بازسازی پلک ها انجام می شود. بسیاری از مردم بر این تصور هستند که بلفاروپلاستی چشم تنها برای از بین بردن پف پلک استفاده می شود؛ اما جراح پلک تهران با کمک جراحی بلفاروپلاستی به رفع مشکلاتی از قبیل افتادگی پلک بالا و پایین، پف پلک بالا و پایین، مشکلات ساختمانی پشت پلک و… می پردازد. برخی از عارضه ها و مشکلاتی که با جراحی پلک قابل درمان هستند، در ادامه شرح داده شده است:

 • از بین بردن پوست های اضافی و چین خورده اطراف چشم که به دلیل افزایش سن ظاهر می شوند.
 • از بین بردن کیسه هایی که زیر چشم تجمع پیدا کرده اند.
 • از بین بردن پوست های اضافی بالای پلک که باعث سنگینی چشم و در نتیجه محدود شدن دید فرد می شوند.
 • از بین بردن چربی های جمع شده در اطراف چشم که اغلب باعث پف پلک و همچنین افتادگی پلک فوقانی و تحتانی می شود.

 

عمل بلفاروپلاستی چگونه توسط جراح پلک تهران انجام می شود؟

عمل بلفاروپلاستی بسته به نوع عارضه پلک، به شیوه های مختلفی انجام می شود. جراحی پلک بالا، جراحی پلک پایین، جراحی هر دو پلک و… چند نوع از متدهای درمان پلک در عمل زیبایی بلفاروپلاستی هستند. جراح پلک تهران بعد از انجام معاینه و بررسی وضعیت پلک، نحوه انجام این جراحی را برای هر فرد تعیین می کند. برای شروع این جراحی، جراح با استفاده از داروی بی حسی، مانع از آن می شود که بیمار، درد ناشی از جراحی پلک را تجربه کند.

بعد از اثر گذاشتن مواد بی حسی روی بیمار، جراح با توجه به مشکل به وجود آمده در پلک ها، برش بسیار نازکی را در پلک فوقانی یا پلک تحتانی ایجاد می کند. بعد از ایجاد این برش، تلاش می کند تا جای ممکن، چربی های اضافی و کیسه های زیر چشم، پوست های اضافی و…را جدا کند. در پایان کار، شکاف ایجاد شده روی پلک با کمک بخیه دوخته می شود. در مواردی که خطوط اطراف چشم زیاد باشد؛ ممکن است جراح پلک تهران با استفاده از دستگاه لیزر CO2 اقدام به صاف کردن اطراف چشم کند.

افراد مبتلا به عارضه های پلک، در صورت داشتن چه شرایطی می توانند به جراح پلک تهران مراجعه کنند؟

افرادی که ساکن استان تهران هستند، یا قصد دارند عمل زیبایی پلک خود را در این استان انجام دهند؛ در صورت داشتن شرایط زیر، می توانند برای عمل زیبایی پلک به جراح پلک تهران مراجعه کنند. این شرایط عبارتند از:

 1. داشتن سن حداقل بالای 35 سال
 2. افراد فاقد بیماری های چشمی مانند خشکی چشم یا عفونت های چشمی
 3. افرادی با سلامت جسمانی کامل
 4. افرادی با پوست دور چشم چروکیده
 5. افراد علاقمند به زیبایی و طراوت بیشتر

کسانی که از مشکلات چشمی مانند عفونت رنج می برند؛ چنانچه توسط پزشک متخصص چشم درمان شوند، می توانند برای عمل زیبایی پلک، به جراح بلفاروپلاستی تهران مراجعه کنند.

 

برای انتخاب جراح پلک تهران باید به چه مواردی توجه شود؟

بسیاری از افراد، بلفاروپلاستی را یک عمل زیبایی ساده می پندارند و تصور می کنند که انجام آن نیاز به مهارت و تجربه بالایی ندارد. لذا با مراجعه افراد غیر متخصص و کم تجربه، سلامت چشمان و زیبایی خود را به خطر می اندازند؛ اما چشم ها عضوهایی آسیب پذیر در صورت هستند؛ که باید با نهایت دقت و تمرکز روی آن ها کار شود؛ بنابراین؛ انتخاب بهترین جراح پلک تهران برای این عمل زیبایی اهمیت فراوانی دارد. در ادامه برخی از نکاتی که در انتخاب بهترین جراح بلفاروپلاستی تهران باید به آن توجه شود، آمده است.

 1. اطمینان حاصل شود که جراح دارای مدارک و مجوز معتبر برای انجام جراحی چشم، پلک و ترمیم پوست است.
 2. مطمئن شوید که جراح مد نظرتان در حال پیشرفت است و با متدهای درمانی نوین آشنایی کاملی دارد.
 3. جراحی که برای این عمل زیبایی انتخاب می کنید، باید دارای تجربه و مهارت بالایی باشد؛ تا بتوانند با تمرکز و تسلط بالا، عمل حساس بلفاروپلاستی را به بهترین نحو و با نهایت ظرافت انجام دهد.
 4. جراح باید اخلاق حرفه ای و برخورد مناسبی داشته باشد؛ تا بتواند اعتماد مراجعه کننده را به خود جلب کند و به او اطمینان دهد که این جراحی به بهترین نحو انجام می شود. اعتماد بیمار به جراح باعث می شود تا فرد نگرانی و اضطراب کمتری را تجربه کند و شانس موفقیت این عمل زیبایی افزایش پیدا کند.

 

چگونه بهترین جراح پلک تهران را برای عمل بلفاروپلاستی انتخاب کنیم؟

در دنیای امروز انتخاب بهترین جراح پلک تهران برای انجام عمل زیبایی بلفاروپلاستی کار چندان پیچیده ای نیست. هر فردی که قصد انجام این عمل زیبایی را دارد؛ با چند سرچ کوتاه در اینترنت، می تواند بهترین جراح پلک در تهران را انتخاب کند. امروزه اغلب پزشکان و جراحان نمونه کارهای خود در شبکه های اجتماعی منتشر می کنند؛ که کاربران با مشاهده این نمونه ها می توانند از کیفیت کار جراح و مهارت پزشک آگاهی پیدا کنند.

در بسیاری از مواقع می توان با بررسی نظرات کاربران دیگر و تجربه آن ها از انجام این عمل توسط پزشک موردنظر، برای انتخاب بهترین جراح پلک در تهران اقدام کرد. همچنین بررسی رزومه جراحان مختلف و مقایسه آن ها با یکدیگر می تواند در انتخاب بهترین جراح زیبایی پلک کمک کننده باشد.

هزینه عمل پلک توسط جراح پلک تهران چقدر است؟

هزینه عمل زیبایی و درمانی پلک، توسط جراح پلک تهران بعد از انجام معاینات و انتخاب نوع جراحی تعیین می شود. بسته به شرایط بیمار ممکن است نیاز باشد یک پلک یا هر دو پلک ترمیم و بازسازی شوند. قطعاً هزینه عمل زیبایی پلک بر اساس میزان سختی و شدت آسیب دیدگی پلک ها تعیین می شود. البته از تاثیرگذارترین پارامترها در تعیین هزینه عمل پلک، سطح دانش و مهارت جراح بلفاروپلاستی است.

متاسفانه امروزه بسیاری از افراد برای پرداخت هزینه کمتر به افراد فاقد تخصص و مجوز مراجعه می کنند؛ که اغلب با نتایج ناراحت کننده ای همراه هستند. با توجه به اینکه جراح پلک تهران در چه سطحی تخصص دارد و تجربه یا مهارت او برای انجام عمل زیبایی پلک چقدر است؛ قیمت عمل بلفاروپلاستی تعیین می شود. برای اطلاع دقیق از هزینه دقیق این جراحی، لازم است تا به صورت حضوری به مطب پزشک متخصص چشم مراجعه شود. جراح با بررسی وضعیت پلک ها و انتخاب متد درمانی، به تعیین هزینه عمل می پردازد.

 

مراجعه به پزشک

در این نوشتار به شرح کامل اینکه جراحی پلک چگونه و به چه منظور انجام می شود، پرداختیم. همچنین اهمیت انتخاب یک جراح خوب برای عمل پلک در تهران را برایتان توضیح داده ایم. حال شما می توانید با توجه به نوع عارضه پلکتان؛ برای انجام جراحی بلفاروپلاستی به جراح پلک تهران مراجعه کنید. چنانچه موفق به انتخاب یک جراح برای انجام جراحی زیبایی پلک نشده اید؛ ما به شما پیشنهاد می کنیم تا این عمل حساس را به دکتر پریسا حمامی بسپارید.

دکتر پریسا حمامی متخصص و جراح چشم است؛ که با دارا بودن فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم و صورت، قادر است تا انواع جراحی های مرتبط با چشم و پلک انسان را به بهترین نحو ممکن و با کمترین میزان عوارض انجام دهد. تجربه، دانش و تخصص بالای این پزشک باعث می شود تا حین جراحی از تمرکز بالایی برخوردار باشد و عمل پلک چشم را با موفقیت به اتمام برساند. اگر مایل هستید تا برای درمان به مطب دکتر پریسا حمامی مراجعه کنید؛ کافیست تا از طریق راه های ارتباطی برای رزرو نوبت اقدام کنید.

مقالات مرتبط

روش انجام لیفت اندوسکوپیک ابرو

لیفت اندوسکوپی ابرو یکی از روش‌های بسیار رایج برای زیبایی و جوان‌سازی صورت است. معمولاً کسانی که دچار افتادگی ابرو می‌شوند چهره‌ای همیشه خسته و

لیفت اندوسکوپی شقیقه چیست؟

لیفت اندوسکوپی شقیقه – یکی از مشکلات رایج ورود به دوران بزرگسالی، ایجاد چین و چروک و خطوط متعدد روی پوست صورت است. معمولاً بیشترین

لیفت آندوسکوپی پیشانی چیست؟

یکی از نشانه های افزایش سن در بزرگسالان، چروکیده و آویزان شدن پوست صورت و بدن است. در این میان، افتادگی پوست پیشانی بیشتر از

لیفت اندوسکوپی ابرو چیست؟

لیفت اندوسکوپی ابرو – یکی از معیارهای زیبایی در دنیا، داشتن ابروهای خوش فرم و خوش حالت است. در سال های جوانی اغلب افراد ابروهای

جدیدترین مقالات

ورم چشم چیست

ورم چشم چیست و درمان ورم چشم به معنای تورم ناحیه ی اطراف چشم است، که معمولاً به عنوان پف چشم نیز شناخته می شود.

خشکی چشم و درمان

خشکی چشم و درمان ممکن است شما هم تا حدی با خشکی چشم مواجه شده باشید و علائم آن از جمله کاهش ترشح اشک را

میوز چشم چیست

میوز چشم چیست؟ مرکز تاریکی درون چشم را مردمک می نامند و “میوز” اصطلاح پزشکی برای مردمک های کوچک و منقبض است. میوز چشم ممکن

عفونت چشم از چیست

عفونت چشم از چیست؟ عفونت چشم یک موضوع شایع است که بسیاری از ما در طول عمر خود با آن روبرو می شویم. این نوع