info@drhamami.com

تهران، میدان ونک، کوچه والی نژاد، پلاک ۳۲، طبقه ۵

جوانسازی غیر جراحی صورت

جوانسازی صورت در اغلب مواقع با انجام جراحی های کم تهاجمی مانند لیفت پیشانی، لیفت ابرو، بلفاروپلاستی پلک، پتوز و…انجام می شود. جراحی های زیبایی صورت اگر توسط جراحان حاذق و متخصص انجام شود؛ در مدت زمان کم می توانند تاثیر شگرفی در شادابی و جوانی چهره داشته باشد؛ اما همه افراد شرایط جوانسازی صورت با این روش ها را ندارند. در چنین شرایط پزشکان از انواع روش های جوانسازی غیر جراحی صورت استفاده می کنند.

روش های جوانسازی صورت بدون جراحی به دلیل عوارض کم و تاثیرات خوب، مورد توجه بسیاری از زیباجویان قرار دارد.

تزریق بوتاکس برای رفع چین و چروک

پدیدار شدن چین و چروک روی پوست صورت، دست، گردن و…از اولین نشانه های ورود فرد به دوران میانسالی است. البته چین و چروک روی پوست تنها با افزایش سن اتفاق نمی افتد؛ بلکه بسیاری از زنان و مردان به دلیل مصرف دخانیات، استفاده نکردن از کرم های ضد آفتاب، نداشتن تغذیه مناسب، استرس و مشکلات روحی، ژنتیک و…شاهد بروز چین و چروک های عمیق و سطحی روی پوست هستند.

تزریق بوتاکس برای رفع چین و چروک صورت
تزریق مزوژل های جوان ساز

تزریق مزوژل های جوان ساز صورت

مزوژل ها برخلاف بوتاکس باعث از کار افتادن ماهیچه های زیر پوست نمی شوند؛ بلکه با تحریک کردن پوست فرد، آن را به ملزم به ساخت کلاژن می کنند. این ماده با خونرسانی بیشتر به پوست طراوت و شادابی را به آن هدیه می کند و نشانه هایی چون خشکی و کدری و سیاه شدن پوست را از بین می برد. کاربرد مزوژل ها بسیار گسترده است و محدود به رفع چین و چروک روی پوست نمی شود. در بسیاری از مواقع پزشک تزریق این ماده مفید را با هدف از بین بردن ترک های روی پوست، درمان جای جوش، رفع لکه های پوستی، کاهش تورم چشم و همچنین سفت شدن پوست انجام می دهد.

 

آر اف جوان ساز

آر اف از موثرترین روش های جوانسازی غیر جراحی صورت است؛ که با لایه برداری اصولی پوست به طراوت، جوانی و زیبایی چهره فرد کمک می کند. (Fractional RF) از روش های زیبایی کم تهاجم اما تاثیرگذار برای پوست صورت است؛ که علاوه بر رفع چین و چروک ها، باعث از بین رفتن ناهمواری های صورت، لکه های پوستی، لاغری صورت و همچنین تحریک پوست برای ساخت الاستین و کلاژن می شود. در این روش از دستگاهی به نام آر اف استفاده می شود. دستگاه آر اف با تاباندن فرکانس های رادیویی لایه برداری پوست آسیب دیده را انجام می دهد. گرمایی که به واسطه این فرکانس ها تولید می شود، باعث می شود تا تمام سلول های مرده پوست از بین بروند و با سلول های جدید جایگزین شوند.

 

جوانسازی صورت با آر اف RF
جوانسازی صورت با آر اف RF

انجام فیشیال و آبرسانی صورت با دستگاه های پیشرفته

جوانسازی صورت تنها با از بین بردن چین و چروک و خطوط روی پوست انجام نمی شود؛ بلکه با رطوبت رسانی صحیح و پاکسازی آلودگی ها، چربی ها و سلول های مرده از پوست می توان جوانی را به صورت هدیه کرد. انجام فیشیال و آبرسانی صورت با دستگاه های پیشرفته یکی از روش های جوانسازی غیر جراحی صورت است؛ که با تقویت شادابی و لایه برداری و تغذیه اصولی پوست به جوانسازی چهره کمک می کند.